درب شیشه ای حمام 2020

هنگام خیال پردازی در مورد حمام فانتزی، بیشتر افراد از دوش گرفتن شروع می‌کنند. 

دقیقا می‌دانیم که چه اندازه‌ای حمام نیاز است و چه وسایلی داخلش لازم داریم تا حس خوبی داشته باشیم. دوش حمام قلب حمام است. جاییست که هرروز صبح با آنجا رو در رو می‌شویم و صبحمان را از ان‌جا شروع می‌کنیم.

وقتی دوش حمام خوب نباشد می‌تواند حمام کردن شما را نامطلوب کند و به همان نسبت روز پیش رویتان به کیفیت مناسب پیش نمی‌رود. اما وقتی دوش حمام تمام ویژگی‌های طراحی و ساختاری لاکچری که مد نظر داشتید را داشته باشد، حمام می‌تواند خیلی فراتر از چهار دیوار صاف و چند لوله باشد و مایه آرامش می‌شود.

طراحی دوش به خودی خود نقش کلیدی در طراحی کل حمام دارد. جمله ای از گرگ ویمن، معاون بازاریابی سردوش باسکو.

 

شرکت باسکو بیش از 50 سال رهبر صنعت سردوش در بخش خلاقیت بوده است و در آن زمان، توانسته‌اند آخرین طرح‌هایی که قلب صاحبان خانه را تسخیر می‌کند و مشکلاتی که پس از اتمام پروژه برخی از مشتریان را آزار می‌دهد را درک کنند.

یکی از بزرگترین اشتباهاتیکه صاحب خانه‌ها در زمان طراحی حمام انجام می‌دهند، به تعویق انداختن تصمیم در مورد سردوش تا مراحل اخر پروژه است.

کاشی، مصالح و ابزارآلات جاهایی هستند که اغلب مردم برای شروع اقدام می‌کنند، اما اغلب بودجه خود را برای دوش مصرف می‌کنند. “ویمن”

و حتی فکر می‌کرد که دوش معمولا کاتالیزوری برای انقلاب در حمام است، سردوش جدید می‌تواند آخرین مورد در لیست مواردی باشد که به داخل حمام می‌رود.

درب شیشه ای حمام

با این حال، سردوش در واقع همان بخش لوکس ظریف حمام است که عناصر استایل شخصی و طراحی داخلی را به نمایش می‌گذارد.

ویمن گفت: “محفظه‌های شیشه‌ای سنگین بدون قاب یک ترند بزرگ طراحی است زیرا به حمام احساس بزرگ بودن و لوکس مانند جکوزی را می‌دهند و آن چیزیست که صاحبان خانه می‌خواهند.”

برای کمک به صاحبان خانه در درک انتخاب‌های خود در محفظه دوش، باسکو مجموعه‌ای از ویدئو ها را ایجاد کرده است تا مصرف کنندگان را در چارچوب ذهنی مناسب برای آنچه که هنگام انتخاب سردوش برای حمام جدید خود باید در نظر بگیرند، راهنمایی کند.

در اینجا که مقاله ای از وبسایت رضا عبداله نام است سه درس کوتاه از Basco آورده شده است که به نظر ما بسیار مفید است:

1: چه عواملی باید بخشی از انتخاب سردوش شما باشد؟

باسکو می‌گوید یک سردوش خوب باید اینطور به نظر برسد که بخشی از خانه شماست، مثل اینکه به طور سفارشی برای آن اتاق خاص ساخته شده است، نه اینکه فقط از یک کاتالوگ جدا شده و در آن‌جا قرار گرفته باشد. قیمت مهم است، اما صاحبان خانه واقعاً باید به دنبال ارزش طولانی مدت آن باشند.

2: برای طراحی حمام خانه،آیا باید خودمان این کار را انجام دهیم یا یک فرد حرفه‌ای استخدام کنیم؟

 باسکو می‌گوید، این بستگی به نوع سردوش شما و میزان سفارشی بودن آن دارد. هر چقدر گزینه‌های سفارشی و پیچیدگی‌های یک محفظه بیشتر باشد، به احتمال زیاد شما باید از یک متخصص آموزش دیده در کارخانه استفاده کنید.

3: کدام نوع درب حمام بهتر است: با قاب یا بدون قاب؟

پاسخ به نوع نگاه شما، مقدار ضخامت یا سنگین بودن شیشه‌ای که می‌خواهید استفاده کنید و اندازه و شکل دهانه ورودی شما بستگی دارد. موارد چارچوب دار در اندازه گیری‌ها و نصب‌ها راحت‌تر هستند، اما به نظر می‌رسد کاملاً سفارشی مانند یک محفظه بدون قاب نباشد.

برای فهم بیشتر انواع شیشه‌ها و تشخیص تفاوت‌های شیشه سکوریت و لمینیت به مقاله اختصاصی در این حوزه مراجعه فرمائید.

نتیجه گیری: به جهت طراحی حمام خود و انتخاب لوازم داخل حمام حتما از یک مشاور کمک بگیرید تا مناسب با سلیقه و بودجه شما طراحی شود. کارشناسان ما می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند و با انتخاب بهترین نوع فریم درب و دوش‌های مناسب زیبایی خاصی به حمام می‌بخشند. جهت مشاوره لطفا به برگه تماس با من مراجعه فرمائید.

منبع اصلی مقاله: https://bascoshowerdoor.com/inspiration/blog/why-you-should-opt-for-glass-shower-doors

 

اشتراک گذاری مقاله
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print
لطفا به مقاله امتیاز دهید
5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Review Overview
کاربردی بودن موضوع
خوانایی جملات
خلاصه بندی
استفاده از مدیاهای مختلف
SUMMARY
4.9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *