رضا عبداله نام

من یک استراتژیست بازاریابی و بازرگانی هستم که به کسب و کارها در جهت افزایش درآمد و بهره‌وری کمک می­‌کنم. 

تجربه 7 ساله من در رشد و افزایش بهره‌وری کسب و کارهای آنلاین و آفلاین باعث بهبود عملکرد بخش­‌های مختلف کسب و کار، افزایش ترافیک، بهبود نرخ تبدیل اعضای ورودی، برندینگ، تبدیل مشتریان بالقوه به بالفعل، طراحی و اجرای تبلیغات در فضای وب، شبکه­‌های اجتماعی و سطح شهر، کاهش هزینه­‌های جذب مشتری و بازاریابی، کاهش هزینه‌­های سربار، افزایش تعداد مشتریان و نتیجتا افزایش فروش داشته اند.

سوابق تحصیلی و کاری من

بعد از فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی در رشته مهندسی صنایع وارد شرکت تولیدی سردین توس (تولید کننده انواع قفسه­‌های فروشگاهی، میزهای چک اوت و تجهیزات فروشگاهی با برند بهمن) شدم. بعد از 2 سال فعالیت بعنوان مدیر کنترل کیفیت و علاقه زیادم به مسائل تحلیلی و آشنایی با افراد مختلف با دوستانی آشنا شدم که در بازرگانی خارجی فعالیت داشتند.

 کمکم وارد این حوزه شدم و به این نتیجه رسیدم علاقه من در این رشته بیشتر است. 

ترم 3 کارشناسی ارشد مهندسی صنایع تهران بودم که انصراف دادم و شروع به مطالعه مباحث بازرگانی کردم. در دانشگاه امام رضا (ع) در گرایش بازاریابی به ادامه تحصیل مشغول شدم و در شاخه‌های بازاریابی و بازرگانی خارجی فعالیت داشتم.

 پس از مطالعات در این حوزه‌­ها و عمیق‌­تر شدن مباحث به بازاریابی دیجیتال علاقه پیدا کردم و به این نتیجه رسیدم تلاش من در این حوزه بیشتر جواب میده. چون نیاز به وقت بیشتر داشتم از شرکت قبلی استعفا دادم و در شرکت شیشه ایمنی شرق تحت عنوان کارشناس بازرگانی داخلی فعالیت کردم و اوقات خالی خودم را در حوزه دیجیتال مارکتینگ ادامه دادم.

تیم جمع کردم و باهم استارت آپ ران کردیم. استارت آپی در حوزه لباس بنام جالباسی.

این استارت آپ مورد پذیرش پارک علم و فاوری خراسان نیز قرار گرفت و ما در مرکز فرهنگی زیارت پارک علم و فناوری شهر مشهد مستقر بودیم.

  پس از دوسال استارت آپ شکست خورد و ما از هم جدا شدیم. هر کدوممون سمت راهی رفت اما من در حوزه خودم ماندم،

 با افراد دیگری شریک شدم و شروع به اجرای ایده‌­های جدید کردیم و در کنارش کارهای دیجیتال مارکتینگ، سئو و طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف داشتیم.

تا به امروز که با فعالیت‌های اجرایی و مشاوره‌ای در چندین شرکت تولیدی و خدماتی آنلاین و آفلاین توانسته‌­ام در مباحث ورود به بازار، MVP ایده، چرخه عمر محصول، روش­‌های بازاریابی مویرگی و چریکی، انواع استراتژی‌های ورود، یادآوری و ماندگاری در بازارهای داخلی و خارجی و همین‌طور روش­‌های به ­روز بازرگانی داخلی، خارجی و تهاتر وظائف خود را به نحو احسنت انجام دهم.

برخی از گواهینامه‌های من

جهت ارتباط با من و همینطور درخواست مشاوره و یا درخواست‌های دیگر کافیست فرم زیر را تکمیل نموده.

در اسرع وقت با شما تماس خواهم گرفت.